GENTAS HPL - aukšto slėgio laminatas

GENTAS - yra vienas iš didžiausių laminatų gamintojų Europoje ir didžiausias Turkijoje. Šalies sostinėje Ankaroje įsikūrusi gamykla savo veiklą pradėjo 1972 m. ir jau beveik 40 metų nepaliaujamai investuoja į savo pagrindinius prioritetus - technologijas, kokybę ir personalą. GENTAS Group yra pasaulinio lygio gamintojas garsėjantis savo kokybe bei inovacijomis. Kompanijos galimybės šiai dienai leidžia pagaminti daugiau nei 24.000.000m2 įvairių rūšių HPL laminato per metus. Įmonės pagamintas HPL laminatas ir kita produkcija eksportuojama į daugiau nei 45 skirtingas šalis.

GENTAS Group aukščiausią produkcijos kokybę įrodo patikimiausių pasaulinių akredituotų bei notifikuotų laboratorijų suteikti kokybės sertifikatai: CE/EN 438-1, 438-2, 438-3, 438-4, 438-6, 438-7; TUV ISO 9001-2000; Bs1d0 ir Bs2d0. GENTAS savo produkciją sertifikuoja tik geriausiose Notifikuotose Europos laboratorijose, kuriose informacija apie suteiktus sertifikatus yra viešai prieinama. Vienoje garsiausių Europos laboratorijų Kiwa N.V. GENTAS plokštei buvo suteiktas sertifikatas liūdijantis, kad fasadinė GENTAS exterior HPL plokštė atitinka griežčiausius Europinius reikalavimus bei atitinka EDF atsparumą. EDF (E - exterior - skirta fasadui, D - Severe use - yra pritaikyta ypač griežtoms atmosferos sąlygoms, F - Flame retardant - nedegi) - (www.kiwa.nl/upload/certificate/00045875.pdf). Svarbu paminėti ir tai, jog Gentas buvo vienas pirmųjų gamintojų pasaulyje, kurio produkcijai buvo suteiktas CE ženklas. Taip pat nedaug HPL gamintojų gali pasigirti turintys daugiau nei 300 skirtingų spalvų bei 24 skirtingus paviršių apdirbimo būdus. Todėl aliuminio karkasas bus nepriekaištingai paslėptas po HPL laminatu.

Fasadinis HPL laminatas GENTAS exterior - yra gaminamas naudojant modernią EBC (Electron Beam Cure) technologiją, kuria gali pasigirti vos keli pirmaujantys HPL gamintojai visame pasaulyje. HPL laminatas GENTAS exterior turi išskirtinį pranašumą, kuris išryškėja atlikus UV apsaugos ir spalvos stabilumo bandymus (UV Resistance: Contrast after 3000 hours 4-5 Level; Appearance after 3000 hours 5 Level). Šis gamintojo aukšto slėgio laminatas yra nuolat žingsniu priekyje prieš kitus konkurentų fasadinius aukšto slėgio laminatus. Tai leidžia mums garantuoti, kad pastatas uždengtas HPL GENTAS exterior laminatu nebluks ilgiausiai.


Išskirtinis HPL laminatas

GENTAS laminatų grupė didžiulį dėmesį skiria aplinkos apsaugai. Visuose gamybos procesuose fabrike yra griežtai kontroliuojama vandens ir oro kokybė, o įrengimų išskiriamos kenksmingos dujos yra pašalinamos specialiais garo katilais, kurių pagalba kenksmingos medžiagos yra neutralizuojamos dar pačioje gamykloje ir nepatenka į aplinką. GENTAS kompanijai žaliavas turi teisę tiekti tik įmonės atitinkančios ISO 9002 standartus bei esančios FSC (Forest Stewardship Counsil) sertifikuotų tiekėjų saraše. FSC - yra pasaulinio lygio miškų saugojimo organizacija, kurios nariai turi sertifikatus patvirtinančius, jog įmonės yra draugiškos gamtai (www.fsc.org). Didžiausias Turkijos gamintojas ne tik stengiasi nekenkti gamtai, tačiau smarkiai prisideda ir prie jos švarinimo, nes GENTAS savo gamyboje sunaudoja įspūdingai didelį kiekį (daugiau nei 20%) perdirbto popieriaus. Skirtingai nuo kitų HPL gamintojų šiame laminate nėra tokių cheminių medžiagų kaip Kadmis, Šešiavalentis chromas, Švinas, Gyvsidabris, Polibromuotas bifenilas (PBB) bei Polichromuotas difenilo eteris (PBDE). Dėl šių priežasčių GENTAS HPL laminatas yra laikomas vienas švariausių pasaulyje!


HPL laminatas - šių dienų technologija


HPL laminatas gaminamas naudojant aukšto slėgio technologiją, o jį pagaminus testuojamas ekstremaliomis spaudimo, temperatūrų bei stipraus cheminio poveikio sąlygomis, užtikrinant jog produktas idealiai tinka lauko naudojimui. Dėl savo atsparumo cheminėms medžiagoms bei mažo pralaidumo, paviršius yra itin lengvai valomas, o atsparumas saulės skleidžiamiems UV spinduliams suteikia užtikrintą išorinės namo sienos apsaugą. HPL laminatas - ilgaamžis produktas, todėl pasirinkus iš šios medžiagos pagamintas plokštes namo išorei, keisti jų nereikės net keletą dešimtmečių. Šis ilgaamžiškumas atsispindi tiek estetinės išvaizdos atžvilgiu, tiek po daugelio metų nepakitusia gaminio kokybe. Tad nors aukšto slėgio laminatas ir kainuoja daugiau, nei tradiciniai apdailos darbai, šia danga mėgausitės kur kas ilgiau ir išvengsite papildomų apdailos išlaidų ateityje. Gentas prekinio ženklo HPL laminatas gaminamas įvairiausių spalvų, raštų, reljefų bei medžio imitacijų, todėl iš mūsų asortimento neabejotinai išsirinksite jums patinkančią išorę. Ventiliuojami fasadai ir HPL laminatas kartu sudaro tobulą jūsų namo išorę išvaizdos ir pačio namo apsaugos atžvilgiu! 

 

<<